Overblog
Editer l'article Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
9 avril 2020 4 09 /04 /avril /2020 16:08
Lisemizin Öğretmenlerinin Kütüphaneleri Sergisi

1964 yılından itibaren Türkiye'de Kütüphane Haftası kutlanmaktadır. Bu sene de  30 Mart-5 Nisan 2020 tarihleri arasındaki hafta yine öğrencilerde okuma alışkanlığını ve keyfini geliştirmek, kitap sevgisini pekiştirmek, okurların kitaplardan daha fazla faydalanmalarını sağlamak ve halkı kütüphanelerin gelişmesi adına bilinçlendirmek adına birbirinden güzel etkinlikler organize edilmiştir ama içinde bulunduğumuz şartlar dolayısıyla bunlar malesef iptal edilmiştir :(

Bizde Sainte Pulchérie Lisesi medyatek ekibi olarak bu haftayı okulumuzun öğretmenlerinin ve çalışanlarının kişisel kütüphanelerini ziyaret ederek kutlamaya karar verdik.

 

Ülkemizi ve bütün dünyayı etkisi altına alan Covid19 pandemisi yüzünden medyateğimizden, kitaplarımızdan, öğrenci ve çalışma arkadaşlarımızdan uzak olduğumuz bu haftayı online bir sunum ile şenlendirdik.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak açılan pencereden, öğretmen ve çalışma arkadaşlarımızın kütüphaneleri ve kitaplar hakkında verdikleri birbirinden ilginç cevapları okuyup onlarla özlem giderip, kendilerini daha yakından tanıyabilirsiniz!!

 

İyi okumalar!

 

 

 

 

 
Partager cet article
Repost0

commentaires

Le Grignotte Livres

  • : Le blog de Grignotte-livres
  • : Ancien blog de la médiathèque du Lycée Sainte Pulchérie.
  • Contact

Recherche

Les Grignottes Liens