Overblog Suivre ce blog
Editer l'article Administration Créer mon blog
25 avril 2016 1 25 /04 /avril /2016 07:57

MEDYATEKTE NİSAN AYI KİTABI


Türk fantastik edebiyatının en büyük temsilcilerinden olan Barış Müstecaplıoğlu’nun yeni kitabı Osmanlı Cadısı sadece bu türü sevenlerin değil, gizemli ve sıradışı hikayelerden keyif alan herkesin ilgisini çekecektir.

Kitabınızı en yakın medyateğinizden temin edebilirsiniz.

Medyatekte Nisan Ayı Kitabı: 'Osmanlı Cadısı'- Barış Müstecaplıoğlu

Barış Müstecaplıoğlu Osmanlı Cadısı’nda uçan arabalarla leventleri, robotlarla semazenleri sıradışı bir kurguda ustalıkla buluşturuyor.

Osmanlı sularında sefere çıkan Haymanalı Süleyman Paşa denizin ortasında büyüleyici güzellikte bir kız bulur. İdaresindeki Şahmeran kalyonunun sulara gömüldüğü büyük bir fırtınanın sonunda sadece ikisi hayatta kalır. Paşanın Ayşe adını verdiği ve giderek tutkuyla bağlandığı bu kızı korumasının tek yolu onu bir Mevlevi dergâhında saklamaktır. Ama gizem ve sürprizlerle dolu Ayşe burada güvende olacak mıdır?
İstanbul Şehir Cumhuriyeti’nin iki yüz katlı megakulelerinden birinde yaşayan özel dedektif Kemal hayatını cehenneme çeviren sıradışı bir hastalıktan mustariptir. Bir gün kapısına gelen varlıklı bir müşteri, isteklerini yerine getirdiği takdirde onu bu illetten kurtarabileceğini söyler. Kemal’in bir cinayeti çözmek için yeraltındaki İstanbul Eşitlik Hareketi’ne sızması gerekmektedir.

Tanıtım yazısından...

Partager cet article

Repost 0
Published by grignotte-livres.over-blog.com
commenter cet article

commentaires

Le Grignotte Livres

  • : Le blog de Grignotte-livres
  • Le blog de Grignotte-livres
  • : Le blog du Grignotte-livres est celui de deux documentalistes cachées dans un lycée francophone d'Istanbul...
  • Contact

Recherche

Les Grignottes Liens